RN732BTTD47R5C50
MFR.Part #
RN732BTTD47R5C50
JLCPCB Part #
C4009139
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS