RN732BTTD4753C50
MFR.Part #
RN732BTTD4753C50
JLCPCB Part #
C3995346
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS