RN732BTTD4752C25
MFR.Part #
RN732BTTD4752C25
JLCPCB Part #
C4189451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS