RN732BTTD4751F100
MFR.Part #
RN732BTTD4751F100
JLCPCB Part #
C3982903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS