RN732BTTD4751C10
MFR.Part #
RN732BTTD4751C10
JLCPCB Part #
C4286769
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS