RN732BTTD4750D10
MFR.Part #
RN732BTTD4750D10
JLCPCB Part #
C4117384
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS