RN732BTTD4750B10
MFR.Part #
RN732BTTD4750B10
JLCPCB Part #
C4213911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS