RN732BTTD4702F25
MFR.Part #
RN732BTTD4702F25
JLCPCB Part #
C4160566
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS