RN732BTTD4702C10
MFR.Part #
RN732BTTD4702C10
JLCPCB Part #
C4305746
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS