RN732BTTD4702B50
MFR.Part #
RN732BTTD4702B50
JLCPCB Part #
C4164068
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS