RN732BTTD4701F50
MFR.Part #
RN732BTTD4701F50
JLCPCB Part #
C4133784
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS