RN732BTTD4701C50
MFR.Part #
RN732BTTD4701C50
JLCPCB Part #
C4317730
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS