RN732BTTD4701C25
MFR.Part #
RN732BTTD4701C25
JLCPCB Part #
C4144364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS