RN732BTTD4700B25
MFR.Part #
RN732BTTD4700B25
JLCPCB Part #
C4269000
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS