RN732BTTD4642F50
MFR.Part #
RN732BTTD4642F50
JLCPCB Part #
C3959977
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS