RN732BTTD4641F50
MFR.Part #
RN732BTTD4641F50
JLCPCB Part #
C4072554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS