RN732BTTD4641C25
MFR.Part #
RN732BTTD4641C25
JLCPCB Part #
C4258913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS