RN732BTTD4640C25
MFR.Part #
RN732BTTD4640C25
JLCPCB Part #
C4010645
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS