RN732BTTD4592D50
MFR.Part #
RN732BTTD4592D50
JLCPCB Part #
C4218102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS