RN732BTTD4591F25
MFR.Part #
RN732BTTD4591F25
JLCPCB Part #
C3919093
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS