RN732BTTD4591C25
MFR.Part #
RN732BTTD4591C25
JLCPCB Part #
C4089559
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS