RN732BTTD4590F100
MFR.Part #
RN732BTTD4590F100
JLCPCB Part #
C4089399
Description
-55℃~+155℃ 125mW 459Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS