RN732BTTD4590B10
MFR.Part #
RN732BTTD4590B10
JLCPCB Part #
C4175009
Description
-55℃~+155℃ 125mW 459Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS