RN732BTTD4533F50
MFR.Part #
RN732BTTD4533F50
JLCPCB Part #
C6277259
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS