RN732BTTD4533F100
MFR.Part #
RN732BTTD4533F100
JLCPCB Part #
C7293083
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS