RN732BTTD4532B10
MFR.Part #
RN732BTTD4532B10
JLCPCB Part #
C4008184
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS