RN732BTTD4532A05
MFR.Part #
RN732BTTD4532A05
JLCPCB Part #
C4130535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS