RN732BTTD4531C50
MFR.Part #
RN732BTTD4531C50
JLCPCB Part #
C4201554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS