RN732BTTD4531A05
MFR.Part #
RN732BTTD4531A05
JLCPCB Part #
C4000451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS