RN732BTTD4530F50
MFR.Part #
RN732BTTD4530F50
JLCPCB Part #
C4231630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS