RN732BTTD4530F100
MFR.Part #
RN732BTTD4530F100
JLCPCB Part #
C4165558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS