RN732BTTD4483F50
MFR.Part #
RN732BTTD4483F50
JLCPCB Part #
C4220910
Description
-55℃~+155℃ 125mW 448kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS