RN732BTTD4482F50
MFR.Part #
RN732BTTD4482F50
JLCPCB Part #
C4089369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS