RN732BTTD4482B50
MFR.Part #
RN732BTTD4482B50
JLCPCB Part #
C4167528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS