RN732BTTD4481B10
MFR.Part #
RN732BTTD4481B10
JLCPCB Part #
C4032165
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS