RN732BTTD4481A25
MFR.Part #
RN732BTTD4481A25
JLCPCB Part #
C4225993
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS