RN732BTTD4480D100
MFR.Part #
RN732BTTD4480D100
JLCPCB Part #
C3970631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 448Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS