RN732BTTD4422F10
MFR.Part #
RN732BTTD4422F10
JLCPCB Part #
C3988136
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS