RN732BTTD4422B10
MFR.Part #
RN732BTTD4422B10
JLCPCB Part #
C3924049
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS