RN732BTTD4421A10
MFR.Part #
RN732BTTD4421A10
JLCPCB Part #
C4009700
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS