RN732BTTD43R2C25
MFR.Part #
RN732BTTD43R2C25
JLCPCB Part #
C4328231
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS