RN732BTTD43R0D100
MFR.Part #
RN732BTTD43R0D100
JLCPCB Part #
C4243082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS