RN732BTTD4372B10
MFR.Part #
RN732BTTD4372B10
JLCPCB Part #
C4244389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS