RN732BTTD4322F10
MFR.Part #
RN732BTTD4322F10
JLCPCB Part #
C4145195
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS