RN732BTTD4322C25
MFR.Part #
RN732BTTD4322C25
JLCPCB Part #
C4188305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS