RN732BTTD4321F100
MFR.Part #
RN732BTTD4321F100
JLCPCB Part #
C4199497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS