RN732BTTD4320D25
MFR.Part #
RN732BTTD4320D25
JLCPCB Part #
C4021004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS