RN732BTTD4303C25
MFR.Part #
RN732BTTD4303C25
JLCPCB Part #
C4245924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS