RN732BTTD4301B25
MFR.Part #
RN732BTTD4301B25
JLCPCB Part #
C3941236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS