RN732BTTD4300A05
MFR.Part #
RN732BTTD4300A05
JLCPCB Part #
C3916335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS